
- Dit evenement is voorbij.
Denk
Schematherapie gaat over basisbehoeftes als veiligheid, verbinding, zelfexpressie en spontaniteit. Seksualiteit raakt aan alle basisbehoeftes. Disfunctionele modi hebben een negatieve invloed. Samen met de cliënt begrijpen waarom seksualiteit moeite kost. Ontdekken wat nodig is om het op te lossen.
Voel
Kleine groepen met maximaal 14 cursisten. Persoonlijke aandacht van twee docenten. Op veilige en doortastende manier een moeilijk thema kunnen onderzoeken en bespreken. Uit je comfort zone om meer in je comfort zone te komen.
Doe
Vol met ervaringsgerichte oefeningen. Zoals het begrijpen en begrenzen van het ongedisciplineerde kind. Of tegen de veeleisende oudermodus in oefenen met spel en spontaniteit.
Doelgroep
Hulpverleners die een basisopleiding hebben genoten op het gebied van de Schematherapie en seksualiteit meer plek willen geven in de therapie.
Accreditatie
VSt nascholing: geaccrediteerd voor 12 punten
FGzPt nascholing: geaccrediteerd voor 12 punten
Kwaliteitsregister Vaktherapie: geaccrediteerd voor 15 punten
Docenten
Wiesette Krol en Judith Vanhommerig
Locatie
Het Werkgebouw, De Griend 2, A4, Maastricht
Data
11 & 12 februari 2026
Kosten
€ 570,00 (inclusief heerlijke lunch)
