Leer de kracht van dramatherapeutische technieken en werkvormen in de schematherapie. Volop kansen voor het bewerken van schema’s en modi en het creëren van nieuwe betekenissen. Kennismaken met en toepassen van nieuwe werkvormen en non-verbale interventiemogelijkheden. Wat heb je als therapeut nodig om uit te stoel te komen?
Inspiratie en spelplezier op de eerste plaats. Voel je vrijer en krachtiger bij het inzetten van experiëntiële werkvormen.
Veeeel doen natuurlijk! Durf uit te proberen en te leren onder begeleiding van 2 bevlogen schematherapeutische dramatherapeuten.
Schematherapeuten en schematherapeutische vaktherapeuten die een basisopleiding hebben genoten en ervaringsgerichte werkvormen meer of beter willen inzetten in de behandeling.
Register Vaktherapie bij- en nascholing: Wordt opnieuw aangevraagd, voorheen geaccrediteerd voor circa 7 punten
VST nascholing: 7 punten
Judith Hollands en Katrin Bange
Maastricht, Porseleinstraat 1
23 mei 2025
€ 300,00 (inclusief heerlijke lunch)