
- Dit evenement is voorbij.
Denk
Omgaan met cliënten die zich arrogant, dominant, neerbuigend en vernederend gedragen is vaak erg moeilijk. Hoe kun je dit samen gedrag begrijpen? Hoe reageer je als therapeut?
Voel
Eigen schema’s worden vaak actief. De therapeut gaat dan vaak proberen op voorhand ontevredenheid of woede van de cliënt te voorkomen. Of er ontstaat spanning rond macht en controle. Wanhoop en uitputting ligt op de loer.
Doe
Vol met ervaringsgerichte oefeningen. Mogen leren en prutsen, een belangrijk parallelproces in de therapie met deze doelgroep
De hele dag aan het werk met schema’s als wantrouwen/misbruik en rechten. Stagnatie vlot trekken met opbouw gelijkwaardige relatie en empathische confrontatie.
Doelgroep
Hulpverleners die werken met cliënten met persoonlijkheidsproblematiek en een basisopleiding hebben genoten op het gebied van de Schematherapie.
Accreditatie
VSt: 12 punten
Register Vaktherapie
Onder voorbehoud van goedkeuring van de aanvraag. In het verleden zijn onze aanvragen steeds gehonoreerd.
Docenten
Guido Sijbers, Judith Hollands, Judith Vanhommerig
Locatie
Maastricht
Data
1 en 2 maart 2023
Prijs
€ 519,-
